Vaša kariera vo VEDOS

Vodič kamiónu VKD

– práca s chladiarenským návesom (ťahač/náves) – vykonávanie prepráv v rámci Slovenska (prípadne CZ, PL, RO)

Miesto výkonu práce

Mzdové podmienky

Druh pracovného pomeru

Termín nástupu

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– začiatok a koniec práce v Prešove

– niektoré rozvozy vnútroštátnej dopravy sú realizované aj v nočných hodinách
– obsluha a riadenie vozovej súpravy
– moderný vozový park, stabilná spoločnosť
– motivačný systém odmeňovania

Zamestnanecké výhody, benefity

Požiadavky na zamestnanca

Vyžadujeme vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vyžadujeme vodické preukazy

C
CE

Osobnostné predpoklady

- orientácia v predpisoch pre riadenie nákladného vozidla
- vodičský preukaz skupiny C,E
- karta vodiča, tachografová karta
- zdravotná spôsobilosť vodiča
- platné psychotesty
- odborná spôsobilosť vodiča
- poistenie zodpovednosť za škodu spôsobenú zamestnávateľovi

Máte záujem o túto pracovnú pozíciu? Pošlite nám Váš životopis

Sem nahrajte Váš životopis

Ďalšie pracovné ponuky

Dispečer kamiónovej dopravy

Organizácia práce vodičov, zadávanie úloh a aktívne riešenie problémov pri prepravách Trasovanie prepravy, nakládok a vykládok, plánovanie tankovania

Mzdár/Personalista

Príprava mesačných mzdových uzávierok a reportov Spracovanie a vedenie kompletnej mzdovej agendy

Rozpočtár - prípravár stavieb

Spracovanie cenových ponúk, rozpočtov stavieb, kalkulácií Spracovanie tendrov, a vyhodnocovanie subdodávateľských ponúk, tendrovanie materiálov

Nevyhovuje Vám táto pozícia?

Prihláste sa na odber nových pracovných pozícií.
A nenechajte si újst nové pracovné pozície.