Vaša kariera vo VEDOS

Vodič VZV

– práca s vysokozdvižným vozíkom skupina I. – W1 (retrák) – práca so skenerom – zabezpečenie príjmu tovaru – zabezpečenie výdaja tovaru

Miesto výkonu práce

Mzdové podmienky

Druh pracovného pomeru

Termín nástupu

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– práca s vysokozdvižným vozíkom skupina I. – W1 (retrák)
– práca so skenerom
– zabezpečenie príjmu tovaru
– zabezpečenie výdaja tovaru
– zabezpečenie vykládky
– zodpovednosť za správne uskladnenie tovaru v súlade s internými smernicami
– zodpovednosť za čistotu skladovacej plochy a manipulačnej techniky
– trojzmenný pracovný režim

Zamestnanecké výhody, benefity

– stabilná práca v rýchlo rastúcej spoločnosti
– motivačné mesačné ohodnotenie
– príplatok za prácu v noci
– príplatok za prácu nadčas a cez sviatok
– extra príplatok za prácu cez víkend nad rámec zákonníka práce
– príspevok na stravovanie
– odborné zaškolenie na pozíciu trénerom
– možnosť kariérneho rastu na vyššie pozície

Požiadavky na zamestnanca

Vyžadujeme vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vyžadujeme vodické preukazy

B

Osobnostné predpoklady

-Vedenie VZV - Pokročilý

- dôslednosť, svedomitosť, flexibilita, samostatnosť
- skúsenosti s vedením VZV (aktívny vodič)
- motivácia a chuť pracovať
- zodpovednosť, komunikatívnosť, tímová práca
- pracovitosť, serióznosť, manuálnu zručnosť

Máte záujem o túto pracovnú pozíciu? Pošlite nám Váš životopis

Sem nahrajte Váš životopis

Ďalšie pracovné ponuky

Strojník traktor bagra

- odborná obsluha daného stroja

Stavbyvedúci - pozemné stavby, inžinierske stavby

- koordinácia a riadenie stavebnej činnosti podľa schválenej projektovej a rozpočtovej dokumentácie

Vodič sklápacieho nákladného vozidla C+E

- dopravovať vyrobený štrk pre naše betonárky v Prešovskom kraji

Nevyhovuje Vám táto pozícia?

Prihláste sa na odber nových pracovných pozícií.
A nenechajte si újst nové pracovné pozície.