Vaša kariera vo VEDOS

Teoreticko analyticky letovo naročný technik

Hladáme strojníkov na riadenie obsluhu stavebných strojov buldozér, nakladač, dumper, rýpadlo, gréder, žeriav alebo valec

Miesto výkonu práce

Mzdové podmienky

Druh pracovného pomeru

Termín nástupu

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
– odborná obsluha daného stroja
– starostlivosť o stroj, vedenie evidencie o prevádzke
– vykonávať údržbu zvereného stavebného stroja v súlade s pokynmi nadriadeného a predpismi pre dané miesto
– viesť predpísanú evidenciu motohodín a tankovania
– vykonávať ďalšie pomocné a administratívne práce súvisiace so zabezpečením služieb
– dodržiavať BOZP, PO, OŽP, OOP predpisy

Zamestnanecké výhody, benefity

– práca v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
– moderné a nové stroje CAT, VOLVO a LIEBHERR
– príplatky za nadčas
– príspevok na stravu nad rámec zákona

Pri určovaní variabilnej zložky budú zohľadnené:
– lojalita voči spoločnosti
– dodržiavanie BOZP, PO, OŽP, OOP
– aktívny prístup a bezchybný výkon práce
– udržiavanie poriadku na pracovisku
– starostlivosť o zverenú techniku
– technický stav zvereného stroja
– úspora pohonných hmôt
– správanie voči zákazníkom

Požiadavky na zamestnanca

Vyžadujeme vzdelanie

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa

Vyžadujeme vodické preukazy

A2
B1

Osobnostné predpoklady

platné doklady
- časová flexibilita
- technická zručnosť

Ďalšie pracovné ponuky

Stavbyvedúci - pozemné stavby, inžinierske stavby

Stavbyvedúci riadi stavebné projekty, komunikuje s dodávateľmi a investorom, dohliada na kvalitu a termíny.

Drevorubac

Spoločnosť VEDOS, s.r.o. hľadá strojníkov na riadenie obsluhu stavebných strojov buldozér, nakladač, dumper, rýpadlo, gréder, žeriav alebo valec

Pošlite nám Váš životopis